top of page

        2007 yılında hizmet hayatına başlayan MGS Oyuncak genç ve dinamik yapısıyla hızla büyümekte ve gelişmektedir. En71 standardına ve Sağlık Bakanlığı Oyuncak Yönetmeliğine uygun üretim yapmakta, çocuk sağlığına uygun hammadde ve yarı mamul kullanmaktadır. MGS ürünleri, uluslararası onaylı kuruluş olan İntertek ve SGS lâboratuarlarında test edilmiş olup CE işareti taşımaktadır. Oyuncak üreticisi olarak yurt içi ve yurt dışı pazar ağına ulaşıp üretim, pazarlama ve satış hizmetlerini dünya standartlarında gerçekleştirmektedir ayrıca yurt içinde en büyük oyuncak ithalatçılarını ve marketlerini tedarik zinciri olarak kullanmaktadır. Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

“Müşteri isteklerini en uygun kalitede en uygun fiyatla ve en uygun zamanda karşılamak,

Ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmek için personele sürekli eğitim vermek,

Kuruluşta; Kalite, verimlilik ve müşteri memnuniyeti bilincini oluşturmak için çalışanların yaratıcı gücünden faydalanmak

Güven Kalitenin doğal sonucudur fikri ile geleceğe güvenle bakmak ve çevreye duyarlı bir kuruluş olmak temel ilkemizdir.

TS EN ISO 9001:2015 - ISO 14001:2015 Kalite ve Çevre Yönetim Standardının gereklilikleri doğrultusunda personelimize eğitim, müşterilerimize dönük,

İnşaat İşleri ve pazarlamaya artı katacak tüm süreçleri periyodik olarak denetleyip iyileştirmeyi,taahhüt ediyoruz.”

VİZYONUMUZ

Teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

PLANLARIMIZ

Kalite ve teknolojiden ödün vermeden her zaman müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek bu sektörde söz sahibi olmak.

HEDEFLERİMİZ

Firma olarak, gelecek hedeflerimize, "kaliteden asla ödün vermeden , dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla çalışmak" prensibine bağlı kalarak ulaşmayı amaç edinmiş bulunuyoruz.

bottom of page